We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Premier League »
Sat 19 Aug
16:00
AFC Bournemouth
16:00
Watford
Sat 19 Aug
16:00
Burnley
16:00
West Bromwich Albion
Sat 19 Aug
16:00
Leicester
16:00
Brighton & Hove Albion
Sat 19 Aug
16:00
Liverpool
16:00
Crystal Palace
Sat 19 Aug
18:30
Stoke City
18:30
Arsenal
Sat 19 Aug
13:30
Swansea City
13:30
Man. Utd
Sat 19 Aug
16:00
Southampton
16:00
West Ham
Primera Division »
Sat 19 Aug
22:15
Sevilla
22:15
Espanyol
Sat 19 Aug
18:15
Celta
18:15
R. Sociedad
Sat 19 Aug
20:15
Girona
20:15
Atlético
Serie A »
Sat 19 Aug
20:45
Hellas Verona
20:45
Napoli
Sat 19 Aug
18:00
Juventus
18:00
Cagliari
Bundesliga »
Sat 19 Aug
15:30
Hoffenheim
15:30
Werder Bremen
Sat 19 Aug
15:30
Hertha BSC
15:30
Stuttgart
Sat 19 Aug
18:30
Schalke 04
18:30
RB Leipzig
Sat 19 Aug
15:30
Hamburger SV
15:30
FC Augsburg
Sat 19 Aug
15:30
Mainz 05
15:30
Hannover 96
Sat 19 Aug
15:30
Wolfsburg
15:30
B. Dortmund
Ligue 1 »
Sat 19 Aug
20:00
Saint Etienne
20:00
Amiens SC
Sat 19 Aug
17:00
Olympique Lyonnais
17:00
Girondins Bordeaux
Sat 19 Aug
20:00
Rennes
20:00
Dijon FCO
Sat 19 Aug
20:00
Nice
20:00
Guingamp
Sat 19 Aug
20:00
Montpellier
20:00
Strasbourg
Sat 19 Aug
20:00
Troyes
20:00
Nantes
Serie A »
Sat 19 Aug
21:00
Corinthians
21:00
Vitória
Liga MX Apertura »
Sat 19 Aug
02:00
Morelia
02:00
Pachuca
Sat 19 Aug
04:00
Tijuana
04:00
Santos Laguna
Clausura Colombia »
Sat 19 Aug
22:15
Rionegro Águilas
22:15
Tigres FC
Torneo de Transición Chile »
Sat 19 Aug
17:00
Santiago Wanderers
17:00
U. Católica
Sat 19 Aug
20:30
Unión Española
20:30
San Luis de Quillota
Sat 19 Aug
23:00
Antofagasta
23:00
Palestino
Sat 19 Aug
01:00 Yarım günlük
Audax Italiano
1 - 0
Deportes Temuco
Primeira Liga »
Sat 19 Aug
19:15
Vitória
19:15
Sporting CP
Sat 19 Aug
21:30
Benfica
21:30
Belenenses
Sat 19 Aug
17:00
Tondela
17:00
Estoril
Eredivisie »
Sat 19 Aug
18:30
Twente 1965
18:30
VVV Venlo
Sat 19 Aug
20:45
Heerenveen
20:45
Heracles
Sat 19 Aug
19:45
AZ Alkmaar
19:45
ADO Den Haag
Copa Argentina »
CSL »
MLS »
Allsvenskan »
Sat 19 Aug
16:00
AFC Eskilstuna
16:00
Malmö
Championship »
Sat 19 Aug
16:00
Aston Villa
16:00
Norwich City
Sat 19 Aug
16:00
Bolton Wanderers
16:00
Derby County
Sat 19 Aug
16:00
Bristol City
16:00
Millwall
Sat 19 Aug
16:00
Fulham
16:00
Sheffield Wednesday
Sat 19 Aug
16:00
Ipswich Town
16:00
Brentford
Sat 19 Aug
16:00
Nottingham Forest
16:00
Middlesbrough
Sat 19 Aug
16:00
Preston North End
16:00
Reading
Sat 19 Aug
16:00
Queens Park Range.
16:00
Hull City
Sat 19 Aug
13:15
Sheffield United
13:15
Barnsley
Sat 19 Aug
18:30
Sunderland
18:30
Leeds
Sat 19 Aug
16:00
Wolverhampton
16:00
Cardiff City
Premier League »
Sat 19 Aug
19:00
Rubin Kazán
19:00
Anzhi
Sat 19 Aug
16:30
Spartak Moskva
16:30
Lokomotiv Moskva
Sat 19 Aug
14:00
Ural Sverdlovskaya
14:00
CSKA Moskva
Friendly »
Sat 19 Aug
18:00
Antela FC
18:00
Ourense UD
Sat 19 Aug
21:00
CD Don Benito
21:00
CD Badajoz
Segunda Division »
Sat 19 Aug
19:00
Osasuna
19:00
Sevilla At.
Sat 19 Aug
20:30
Numancia
20:30
Huesca
Sat 19 Aug
19:00
Alcorcón
19:00
Real Sporting
Sat 19 Aug
20:30
Córdoba
20:30
Cádiz
Sat 19 Aug
22:00
Real Valladolid
22:00
Barcelona B
Premiership »
Sat 19 Aug
16:00
Aberdeen
16:00
Dundee
Sat 19 Aug
16:00
Hibernian FC
16:00
Hamilton Academical
Sat 19 Aug
13:30
Kilmarnock
13:30
Celtic
Sat 19 Aug
16:00
Motherwell
16:00
Ross County FC
Sat 19 Aug
16:00
Glasgow Rangers
16:00
Heart of Midlothian
Sat 19 Aug
16:00
St. Johnstone
16:00
Partick Thistle FC
Süper Lig »
Super League »
Sat 19 Aug
18:15
Asteras Tripolis
18:15
PAS Giannina
Sat 19 Aug
20:30
Olympiakos Piraeus
20:30
Larissa FC
Sat 19 Aug
18:15
Xanthi
18:15
Lamia
KNVB Beker »
Sat 19 Aug
14:30
Buitenpost
14:30
ZSV
Sat 19 Aug
14:30
VVOG
14:30
Gemert
Sat 19 Aug
17:00
Ajax Amateurs
17:00
OJC Rosmalen
Sat 19 Aug
14:30
Capelle
14:30
RKSV Nuenen
Sat 19 Aug
14:30
Ter Leede
14:30
DHC Delft
Sat 19 Aug
17:00
Sparta Nijkerk
17:00
Purmersteijn
Sat 19 Aug
15:00
Dongen
15:00
DOVO
Sat 19 Aug
17:30
Chevremont
17:30
Swift
Sat 19 Aug
15:00
ACV
15:00
USV Hercules
Sat 19 Aug
18:00
BVV Den Bosch
18:00
Staphorst
Sat 19 Aug
18:00
JVC Cuijk
18:00
SDC Putten
Sat 19 Aug
19:00
EVV
19:00
Olde Veste .54
Sat 19 Aug
18:00
Groene Ster
18:00
Scheveningen
Sat 19 Aug
17:00
ADO 20
17:00
Spakenburg
Sat 19 Aug
14:30
DVS .33
14:30
Quick Boys
Sat 19 Aug
19:00
Tielse Eendracht .
19:00
Rijnsburgse Boys
FA Cup »
Sat 19 Aug
13:30
South Shields
13:30
Bridlington Town
Sat 19 Aug
16:00
Sunderland RCA
16:00
Ashington AFC
Sat 19 Aug
16:00
Guisborough Town
16:00
Shildon AFC
Sat 19 Aug
16:00
Goole
16:00
Newcastle Benfield
Sat 19 Aug
16:00
Barnoldswick Town
16:00
Dunston UTS
Sat 19 Aug
16:00
Tadcaster Albion
16:00
Colne FC
Sat 19 Aug
16:00
Harrogate Railway
16:00
Kendal Town
Sat 19 Aug
16:00
Abbey Hey
16:00
Maine Road
Sat 19 Aug
16:00
Sheffield FC
16:00
Ossett Town
Sat 19 Aug
16:00
Penistone Church
16:00
Litherland Remyca
Sat 19 Aug
16:00
Bamber Bridge
16:00
Brighouse Town
Sat 19 Aug
16:00
Frickley Athletic
16:00
Runcorn Town FC
Sat 19 Aug
16:00
Ramsbottom United
16:00
Liversedge
Sat 19 Aug
16:00
Pontefract
16:00
Skelmersdale United
Sat 19 Aug
16:00
Ashton Athletic
16:00
Runcorn Linnets
Sat 19 Aug
16:00
Glossop North
16:00
Mossley
Sat 19 Aug
16:00
Hyde
16:00
Congleton Town FC
Sat 19 Aug
16:00
Ossett Albion
16:00
Droylsden
Sat 19 Aug
16:00
Colwyn Bay
16:00
Stocksbridge Park Steels
Sat 19 Aug
16:00
Radcliffe Borough
16:00
Burscough
Sat 19 Aug
16:00
Leek Town
16:00
Cammell Laird
Sat 19 Aug
16:00
Sporting Khalsa
16:00
Market Drayton Town
Sat 19 Aug
16:00
Alvechurch FC
16:00
Hanley Town
Sat 19 Aug
16:00
Bromsgrove
16:00
Coleshill Town FC
Sat 19 Aug
16:00
Wolv. Casuals
16:00
Boldmere St. Michaels
Sat 19 Aug
16:00
Brocton
16:00
Gresley
Sat 19 Aug
16:00
Newcastle Town
16:00
Evesham United
Sat 19 Aug
16:00
AFC Wulfrunians
16:00
Westfields
Sat 19 Aug
16:00
Shepshed Dynamo
16:00
Blaby & Whetstone United
Sat 19 Aug
16:00
Kirby Muxloe
16:00
Dunkirk
Sat 19 Aug
16:00
Bottesford Town
16:00
Clipstone
Sat 19 Aug
16:00
Wisbech Town
16:00
Spalding United
Sat 19 Aug
16:00
Dereham Town
16:00
Corby Town
Sat 19 Aug
16:00
Staveley MW
16:00
Basford United
Sat 19 Aug
16:00
Barton Rovers
16:00
Deeping Rangers
Sat 19 Aug
16:00
Yaxley FC
16:00
Harborough Town
Sat 19 Aug
16:00
Holbeach United
16:00
Northampton ON Chenecks
Sat 19 Aug
16:00
Newport Pagnell T.
16:00
Kempston Rovers
Sat 19 Aug
16:00
Bedford Town
16:00
Swaffham Town
Sat 19 Aug
16:00
St Margaretsbury
16:00
Hullbridge Sports
Sat 19 Aug
16:00
Bury Town
16:00
Tilbury
Sat 19 Aug
16:00
Bowers and Pitsea
16:00
Haringey Borough
Sat 19 Aug
16:00
Maldon & Tiptree
16:00
Waltham Abbey
Sat 19 Aug
16:00
AFC Hornchurch
16:00
Brentwood Town
Sat 19 Aug
16:00
Canvey Island
16:00
Witham Town
Sat 19 Aug
16:00
Clapton
16:00
Norwich United
Sat 19 Aug
16:00
Tower Hamlets
16:00
Takeley
Sat 19 Aug
16:00
Brantham Athletic
16:00
Cheshunt
Sat 19 Aug
16:00
Stowmarket Town
16:00
Romford
Sat 19 Aug
16:00
AFC Sudbury
16:00
Aveley
Sat 19 Aug
16:00
Ilford FC
16:00
Haverhill Borough
Sat 19 Aug
16:00
Thetford Town
16:00
Hadleigh United
Sat 19 Aug
16:00
Great Yarmouth To.
16:00
Basildon United
Sat 19 Aug
16:00
Slimbridge
16:00
Cinderford Town
Sat 19 Aug
16:00
Flackwell Heath
16:00
Didcot Town
Sat 19 Aug
16:00
Chalfont St Peter
16:00
Beaconsfield SYCOB
Sat 19 Aug
16:00
Ashford Town
16:00
Wembley
Sat 19 Aug
16:00
Colney Heath
16:00
Shortwood United
Sat 19 Aug
16:00
Kidlington
16:00
Wantage Town
Sat 19 Aug
16:00
Swindon
16:00
Northwood
Sat 19 Aug
16:00
Hayes Yeading Uni.
16:00
Brimscombe & Thrupp
Sat 19 Aug
16:00
Aylesbury
16:00
Cirencester Town
Sat 19 Aug
16:00
Uxbridge
16:00
Thame United FC
Sat 19 Aug
16:00
Hanwell Town
16:00
Longlevens
Sat 19 Aug
16:00
Highmoor Ibis
16:00
North Leigh
Sat 19 Aug
16:00
Cockfosters
16:00
Holmer Green
Sat 19 Aug
16:00
Pagham
16:00
Sittingbourne
Sat 19 Aug
16:00
Hollands & Blair
16:00
Crowborough Athletic
Sat 19 Aug
16:00
Carshalton
16:00
Walton & Hersham
Sat 19 Aug
16:00
Corinthian-Casuals
16:00
Hythe Town
Sat 19 Aug
16:00
Deal Town
16:00
Glebe
Sat 19 Aug
16:00
Walton Casuals
16:00
Molesey FC
Sat 19 Aug
16:00
Ramsgate
16:00
Hanworth Villa FC
Sat 19 Aug
16:00
East Grinstead To.
16:00
VCD Athletic
Sat 19 Aug
16:00
Banstead Athletic
16:00
Loxwood
Sat 19 Aug
16:00
East Preston
16:00
Thamesmead Town FC
Sat 19 Aug
16:00
Chertsey Town
16:00
Horsham
Sat 19 Aug
16:00
Lewes
16:00
Newhaven
Sat 19 Aug
16:00
Sheppey United
16:00
Hastings United
Sat 19 Aug
16:00
Croydon
16:00
Faversham Town
Sat 19 Aug
16:00
Bracknell Town FC
16:00
Winchester City
Sat 19 Aug
16:00
Fleet Town
16:00
AFC Totton
Sat 19 Aug
16:00
Andover Town
16:00
Wimborne Town
Sat 19 Aug
16:00
Godalming Town
16:00
Farnham Town
Sat 19 Aug
16:00
Brockenhurst
16:00
Hartley Wintney
Sat 19 Aug
16:00
Salisbury City
16:00
Fareham Town
Sat 19 Aug
16:00
Badshot Lea FC
16:00
Moneyfields
Sat 19 Aug
16:00
Laverstock Ford
16:00
Knaphill
Sat 19 Aug
16:00
Alresford Town
16:00
Thatcham Town
Sat 19 Aug
16:00
Portland United
16:00
Paulton Rovers
Sat 19 Aug
16:00
Barnstaple Town
16:00
Clevedon Town
Sat 19 Aug
16:00
Hengrove Athletic
16:00
Bodmin Town
Sat 19 Aug
16:00
Willand Rovers
16:00
Bristol Manor Farm
Sat 19 Aug
16:00
Odd Down
16:00
Mangotsfield United
Sat 19 Aug
16:00
Taunton Town
16:00
Larkhall Athletic
Sat 19 Aug
16:00
Bridport FC
16:00
Street FC
Sat 19 Aug
16:00
Redhill
16:00
Ashford United
Sat 19 Aug
16:00
Greenwich Borough
16:00
Three Bridges
Sat 19 Aug
16:00
Southend Manor FC
16:00
Gorleston
Sat 19 Aug
16:00
Whyteleafe
16:00
Erith Town
Sat 19 Aug
16:00
Boston Town
16:00
Carlton Town
Sat 19 Aug
16:00
Long Melford
16:00
FC Romania
Sat 19 Aug
16:00
Leverstock Green
16:00
United Aylesbury
Sat 19 Aug
16:00
Guildford City
16:00
Camberley Town

Follow BeSoccer on Facebook