We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Premier Division Gibraltar
Cu 19 May
Mons Calpe
2-0
Lions Gibraltar
Ct 20 May
St. Joseph's
0-1
Lincoln Red Imps
Lynx
1-0
Manchester 62
Pz 21 May
Glacis United
0-2
Europa FC
Pt 22 May
Gibraltar United
2-2
Europa Point
takım / Points
1 Europa FC CEU 73
2 Lincoln Red Imps LRI 72
3 St. Joseph's JOS 54
4 Glacis United GLA 44
5 Mons Calpe MON 42
 
6 Lynx LYN 28
7 Gibraltar United GIB 21
8 Lions Gibraltar LIO 21
9 Manchester 62 MAN 17
10 Europa Point EUR 8
Europa League »
Ça 24 May
20:45
Ajax
20:45
Man. Utd
Copa Libertadores grup 2 »
Ça 24 May
02:45 Bitirdi
Santos FC
4 - 0
Spt. Cristal Lima BILGI
Ça 24 May
02:45 Bitirdi
Santa Fe
1 - 1
The Strongest BILGI Videolar
Copa Libertadores grup 7 »
Ça 24 May
00:30 Bitirdi
Club Nacional Foo.
0 - 1
Lanús BILGI
Ça 24 May
00:30 Bitirdi
Chapecoense
2 - 1
Zulia FC BILGI
Friendly »
Ça 24 May
12:00 Bitirdi
Sydney
0 - 3
Liverpool BILGI
Ça 24 May
13:30 Bitirdi
Liaoning Whowin
0 - 5
Köln BILGI
Copa Argentina »
Ça 24 May
23:00
Defensa Justicia
23:00
Sol de Mayo
Ça 24 May
20:40
Belgrano
20:40
CA Estudiantes
Super League grup 2 »
Ça 24 May
19:30
Panathinaikos
19:30
AEK Athens
Ça 24 May
17:15 Oynama 12'
Panionios
0 - 0
PAOK
Liga I grup 2 »
Ça 24 May
17:00 Oynama 29'
Tîrgu Mures
0 - 0
Voluntari
Confederation Cup »
Ça 24 May
17:00 Oynama 30'
Rivers United
0 - 0
FUS Rabat
Ça 24 May
20:00
Hilal Obayed
20:00
Zesco United
Ça 24 May
18:00
Smouha
18:00
Recreativo do Libolo
Ça 24 May
18:00
Horoya AC
18:00
TP Mazembe
Copa de la Liga Japón grup 1 »
Ça 24 May
12:00 Bitirdi
Consadole Sapporo
1 - 2
Vegalta Sendai BILGI
Ça 24 May
12:00 Bitirdi
Omiya Ardija
4 - 0
Shimizu S-Pulse BILGI
Ça 24 May
12:00 Bitirdi
Kashiwa Reysol
0 - 1
FC Tokyo BILGI
Copa de la Liga Japón grup 2 »
Ça 24 May
12:00 Bitirdi
Albirex Niigata
0 - 2
Ventforet Kofu BILGI
Ça 24 May
12:00 Bitirdi
Cerezo Osaka
1 - 0
Vissel Kobe BILGI
Ça 24 May
12:00 Bitirdi
Sagan Tosu
1 - 2
Yokohama F. Marinos BILGI
Lega Pro grup 4 »
Ça 24 May
20:30
Alessandria
20:30
Casertana
Ça 24 May
20:30
Parma
20:30
Piacenza
Ça 24 May
20:30
Lecce
20:30
Sambenedettese
Ça 24 May
20:30
Matera
20:30
Nuova Cosenza
Ça 24 May
20:30
Livorno
20:30
Virtus Francavilla
Ça 24 May
20:30
Pordenone
20:30
Giana Erminio
Ça 24 May
20:30
Juve Stabia
20:30
Reggiana
Ça 24 May
20:30
AlbinoLeffe
20:30
AS Lucchese Libertas 1905
Serie B Brazil »
Ça 24 May
02:30 Bitirdi
Guaraní Campinas
2 - 0
Figueirense Florianopolis BILGI
Ça 24 May
00:15 Bitirdi
CRB
1 - 0
Santa Cruz Recife BILGI
Cup »
Ça 24 May
17:30
Ludogorets
17:30
Botev Plovdiv
Premier League »
Ça 24 May
17:15 Oynama 15'
Dinamo Minsk
0 - 0
Shakhtyor Salihorsk
Ça 24 May
18:00
Dnepr Mogilev
18:00
Dinamo Brest
Veikkausliiga »
Ça 24 May
17:30
VPS Vaasa
17:30
Ilves
Ça 24 May
17:30
RoPS Rovaniemi
17:30
JJK Jyväskylä
Ça 24 May
17:30
KuPS Kuopio
17:30
Seinäjoen JK
Nm Cupen »
Ça 24 May
18:00
Nest-Sotra
18:00
Sandnes Ulf
Ça 24 May
18:00
Moss
18:00
Sarpsborg 08
Ça 24 May
18:00
Grorud
18:00
Elverum
Ça 24 May
18:00
Skeid
18:00
Stromsgodset IF
Ça 24 May
18:00
KFUM
18:00
Bærum
Ça 24 May
18:00
Ull Kisa
18:00
Alta IF
Ça 24 May
18:00
Brumunddal
18:00
Lillestrom SK
Ça 24 May
18:00
Raufoss
18:00
Sogndal
Ça 24 May
18:00
Mjøndalen
18:00
Kvik Halden
Ça 24 May
18:00
Ørn Horten
18:00
Sandefjord Fotball
Ça 24 May
18:00
Pors Grenland
18:00
Odd Grenland
Ça 24 May
18:00
Jerv
18:00
Bryne
Ça 24 May
18:00
Lysekloster
18:00
SK Brann Bergen
Ça 24 May
18:00
Åsane
18:00
Fyllingsdalen
Ça 24 May
18:00
Florø
18:00
Fana
Ça 24 May
18:30
Tynset
18:30
Rosenborg BK
Ça 24 May
18:00
Verdal
18:00
Kristiansund BK
Ça 24 May
18:00
Byåsen
18:00
Aalesunds FK
Ça 24 May
18:00
Ranheim
18:00
Stjørdals-Blink
Ça 24 May
18:00
Hødd
18:00
Molde FK
Ça 24 May
18:00
Mosjøen
18:00
Levanger
Ça 24 May
18:00
Sortland
18:00
FK Bodo Glimt
Ça 24 May
18:00
Fløya
18:00
Tromsdalen
Ça 24 May
18:00
Finnsnes
18:00
Tromsø IL
Ça 24 May
18:00
Kråkerøy
18:00
Valerenga IF Oslo
Ça 24 May
18:00
Vard
18:00
Haugesund
Ça 24 May
18:00
Flekkerøy
18:00
IK Start Kristiansand
Ça 24 May
18:00
Strømmen
18:00
Kjelsås
Campeonato Canadiense »
Ça 24 May
04:00 Bitirdi
Vancouver
2 - 1
Montreal Impact BILGI
Ça 24 May
01:00 Bitirdi
Ottawa Fury
2 - 1
Toronto FC BILGI
Primera B Metro. »
Ça 24 May
02:05 Bitirdi
Deportivo Morón
1 - 1
Barracas Central BILGI
Umaglesi Liga »
Ça 24 May
14:00 Bitirdi
Chikhura
2 - 1
Dinamo Tbilisi BILGI
Ça 24 May
16:00 Oynama 67'
Samtredia
3 - 1
Saburtalo
Ça 24 May
16:00 Oynama 73'
Shukura
2 - 3
Dinamo Batumi
AFC Champions »
Ça 24 May
14:00 Bitirdi
Shanghai SIPG
2 - 1
Jiangsu Suning BILGI
Ça 24 May
08:00 Bitirdi
Jeju United
2 - 0
Urawa Reds BILGI
Liga II »
Ça 24 May
17:00 Oynama 30'
Academica Clinceni
0 - 0
ASU Poli
Ça 24 May
10:00 Postponed
Unirea Tărlungeni
10:00
Berceni
Ça 24 May
17:00 Oynama 29'
Dunărea
0 - 1
Chindia Târgovişte
Ça 24 May
10:00 Bitirdi
Olimpia Satu Mare
3 - 0
CSM Râmnicu Vâlcea BILGI
Ça 24 May
17:00 Oynama 32'
Afumaţi
1 - 1
Metalul Reşiţa
Ça 24 May
14:30 Bitirdi
Luceafărul Oradea
2 - 1
Mioveni BILGI
Ça 24 May
10:00 Postponed
Şoimii Pâncota
10:00
FC Brasov
2. Division grup 5 »
Ça 24 May
10:00 Bitirdi
Sakhalin
1 - 2
Dinamo Barnaul BILGI
Ça 24 May
10:00 Bitirdi
Smena Komsomolsk
4 - 2
FC Irtysh Omsk BILGI
A Lyga »
Ça 24 May
17:00 Oynama 30'
Sūduva
0 - 0
Zalgiris Vilnius
Ça 24 May
19:00
Stumbras
19:00
Atlantas
CAF Champions League »
Ça 24 May
15:00 Bitirdi
CAPS United
2 - 1
USM Alger BILGI
Ça 24 May
16:30 Yarım günlük
AS Vita Club
1 - 1
Mamelodi Sundowns
Ça 24 May
15:00 Bitirdi
Zanaco
1 - 0
Wydad Casablanca BILGI
2. Lig »
Ça 24 May
18:00
Gumushanespor
18:00
Erzurumspor
Oberliga grup 6 »
Transición Segunda Uruguay »
Ça 24 May
Postponed
Huracán FC
-
Villa Teresa
Ça 24 May
Postponed
Central Español
-
Miramar Misiones
Ça 24 May
Postponed
Progreso
-
Oriental
Ça 24 May
Postponed
Tacuarembó FC
-
Club Deportivo Maldonado
Ça 24 May
Postponed
Atenas
-
Canadian
Ça 24 May
Postponed
Rentistas
-
Cerrito
Ça 24 May
Postponed
Cerro Largo
-
Torque
Premier League »
Ça 24 May
18:00
Talaea El-Gaish
18:00
El Nasr Taadeen
Ça 24 May
15:45 Oynama 80'
Tanta
0 - 2
Al-Mokawloon Al-Arab
Ça 24 May
20:00
El-Entag El-Harby
20:00
El Sharkia Zagazig

Follow BeSoccer on Facebook