We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Premier League
Sat 18 Kas
SKA-Khabarovsk
2-4
CSKA Moskva
Dinamo Moskva
1-1
Akhmat Grozny
FK Krasnodar
1-4
Spartak Moskva
Arsenal Tula
0-0
Rubin Kazán
Pz 19 Kas
Ufa
0-0
Ural Sverdlovskaya
Anzhi
12:00
Lokomotiv Moskva
FK Rostov na Donu
14:30
Amkar Perm
Zenit
17:00
Tosno
Takım / Points
1 Lokomotiv Moskva LOK 33
2 Zenit ZEN 30
3 CSKA Moskva CSK 29
4 Spartak Moskva SPA 28
5 FK Krasnodar KRA 27
6 Ural Sverdlovskaya URA 25
7 Arsenal Tula ARS 24
8 Ufa UFA 22
 
9 Akhmat Grozny TER 22
10 Rubin Kazán FCR 20
11 FK Rostov na Donu FCR 18
12 Amkar Perm PER 17
13 Tosno TOS 17
14 Anzhi ANZ 16
15 Dinamo Moskva DIN 16
16 SKA-Khabarovsk SKA 12
grup 1
Sat 04 Kas
Khimik
0-0
FC Ararat Moscow
Kaluga
0-0
Zenit Penza
Sokol Saratov
1-0
Dinamo Bryansk
Energomash
2-1
Saturn Moskva
Strogino
2-2
Torpedo Moskva
Pz 05 Kas
Rotor-2
0-1
FC Spartak Ryazan
Metallurg Lipetsk
0-4
Zorkiy
Takım / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 42
2 FC Spartak Ryazan FSR 29
3 Energomash ENE 28
4 Torpedo Moskva TOR 26
5 Metallurg Lipetsk MET 26
6 Dinamo Bryansk DIN 25
7 Zorkiy ZOR 25
 
8 Strogino STR 25
9 Saturn Moskva SAT 23
10 Sokol Saratov SOK 22
11 Kaluga KAL 15
12 Khimik Novomoskovsk KHI 13
13 Zenit Penza ZEN 11
14 Rotor-2 ROT 4
grup 2
Pz 12 Kas
Mashuk-KMV
0-1
Torpedo Armavir
SKA Rostov
4-1
Dinamo Stavropol
Angusht
1-1
Biolog Novokubansk
Alaniya
0-1
FK Legion Dynamo
Chernomorets
1-3
Afips
Druzhba
1-0
Akademiya Futbola
Spartak Nalchik
0-0
Chayka
Wed 22 Kas
FC Krasnodar II
14:00
Kuban Krasnodar
Takım / Points
1 Afips AFI 47
2 Torpedo Armavir TOR 45
3 FC Krasnodar II FCK 35
4 Chernomorets Novorossisk CHE 30
5 Chayka CHA 30
6 FK Legion Dynamo LEG 28
7 SKA Rostov SKA 27
8 Biolog Novokubansk BIO 27
9 Spartak Nalchik NAL 25
 
10 Druzhba DMA 23
11 Akademiya Futbola AKA 22
12 Angusht ANG 20
13 Mashuk-KMV MAS 16
14 Anzhi II ANZ 15
15 Alaniya Vladikavkaz ALA 15
16 Kuban Krasnodar II KUB 6
17 Dinamo Stavropol DIN 6
grup 3
Cu 03 Kas
Lada Tolyatti
0-4
Mordovia Saransk
Sat 04 Kas
FC Chelyabinsk
-
Dinamo Kirov
Anzhi-Junior
0-0
Orenburg II
Neftekhimik
2-3
KamAZ
NoSta
5-0
Krylya Sovetov II
Syzran-2003
0-2
Zenit Izhevsk
Volga Ulyanovsk
1-0
Ural II
Takım / Points
1 Mordovia Saransk MOR 39
2 Volga Ulyanovsk VOL 34
3 Zenit Izhevsk ZEN 31
4 Syzran-2003 SYZ 30
5 NoSta NOS 27
6 KamAZ KAM 26
7 FC Chelyabinsk FCC 24
 
8 Neftekhimik NEF 23
9 Anzhi-Junior Zelenodoslk ZEL 16
10 Lada Tolyatti LAD 13
11 Orenburg II ORE 10
12 Krylya Sovetov II KSS 8
13 Ural II URA 4
14 Dinamo Kirov DIN 0
grup 4
Sat 04 Kas
Murom
0-1
Dnepr Smolensk
Pskov 747
3-0
Dynamo Petersburg
Kolomna
1-3
Kazanka
Torpedo Vladimir
1-0
Veles
Luki-Energiya
2-0
Znamya
Tekstilshchik
2-0
Spartak Kostroma
Tue 03 Nis
Chertanovo
14:00
Dolgie Prudy
Takım / Points
1 Chertanovo CHE 38
2 Kazanka FKL 35
3 Tekstilshchik TEK 33
4 Murom MUR 27
5 Veles VEL 27
6 Spartak Kostroma SPA 27
7 Torpedo Vladimir TOR 25
 
8 Pskov 747 PSK 25
9 Dolgie Prudy FCD 24
10 Luki-Energiya LUK 15
11 Dnepr Smolensk DNE 15
12 Dynamo St Petersburg II DST 11
13 Kolomna KOL 7
14 Znamya ZNA 3
grup 5
Wed 30 Aug
FK Chita
2-2
FC Irtysh Omsk
Zenit Irkutsk
0-0
Dinamo Barnaul
Pt 30 Nis
Sakhalin
-
Smena Komsomolsk
Takım / Points
1 Zenit Irkutsk FKZ 10
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 9
3 Dinamo Barnaul DIN 9
 
4 Smena Komsomolsk SME 5
5 FK Chita FCC 3
6 FC Irtysh Omsk IRT 1
Liga Rusa Sub 21
Cu 17 Kas
Dynamo Moscú
4-4
Terek Grozny
Arsenal Tula
4-2
Rubin Kazan
Krasnodar Sub 21
3-1
Spartak Moskva
Sat 18 Kas
Khabarovsk
0-2
CSKA Moskva
Zenit Sub 21
0-0
Tosno Sub 21
Anzhi Sub 21
1-2
Lokomotiv Moskva
Ufa Sub 21
4-0
Ural Sub 21
Pz 19 Kas
Rostov Sub 21
0-0
Amkar Perm Sub 21
Takım / Points
1 Krasnodar Sub 21 KRA 37
2 CSKA Moskva Sub 21 CSK 36
3 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 36
4 Ufa Sub 21 UFA 28
5 Rubin Kazan Sub 21 RUB 28
6 Spartak Moskva Sub 21 SPA 25
7 Zenit Sub 21 ZEN 24
8 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 22
 
9 Anzhi Sub 21 ANZ 22
10 Rostov Sub 21 ROS 22
11 SKA Khabarovsk Sub 21 SKA 21
12 Tosno Sub 21 TOS 19
13 Amkar Perm Sub 21 AMK 18
14 Arsenal Tula Sub 21 ARS 17
15 Terek Grozny Sub 21 TER 13
16 Ural Sub 21 URA 8

Follow BeSoccer on Facebook