We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Süper Lig
Cu 17 Kas
Beşiktaş
0-0
Akhisar
Sat 18 Kas
Bursaspor
0-0
Goztepe
Konyaspor
1-1
Antalyaspor
İstanbul
5-1
Galatasaray SK
Pz 19 Kas
Genclerbirligi SK
1-2
Kayserispor
Alanyaspor
1-0
Yeni Malatyaspor
Trabzonspor
4-3
Osmanlıspor
Fenerbahçe
4-1
Sivasspor
Pt 20 Kas
Karabukspor
0-2
Kasimpasa
Takım / Points
1 Galatasaray SK GAL 26
2 İstanbul Başakşehir IST 26
3 Beşiktaş BJK 22
4 Kayserispor KAY 22
5 Fenerbahçe FEN 20
6 Sivasspor SIV 19
7 Bursaspor BUR 18
8 Goztepe GOZ 18
9 Akhisar Belediyespor AKB 18
 
10 Alanyaspor ALA 17
11 Trabzonspor TRA 16
12 Kasimpasa KAS 15
13 Yeni Malatyaspor YEN 14
14 Antalyaspor ANT 13
15 Konyaspor KON 11
16 Osmanlıspor OSM 8
17 Karabukspor KAR 8
18 Genclerbirligi SK GEN 8
1. Lig
Cu 17 Kas
Ankaragucu
2-1
Denizlispor
Sat 18 Kas
Erzurumspor
0-0
Umraniyespor
Manisaspor
2-1
Elazigspor
Adana Demirspor
2-2
Gaziantep BB
Pz 19 Kas
Samsunspor
0-0
Adanaspor
Balikesirspor
2-3
Eskisehirspor
Altinordu
3-3
Giresunspor
Rizespor
3-0
Istanbulspor AS
Pt 20 Kas
Gaziantepspor
0-3
Boluspor
Takım / Points
1 Umraniyespor UMR 25
2 Ankaragucu ANK 24
3 Giresunspor GIR 23
4 Rizespor ÇAR 21
5 Elazigspor ELA 18
6 Adanaspor ADA 18
7 Istanbulspor AS IST 17
8 Altinordu ALT 16
9 Gaziantep BB GFK 15
 
10 Balikesirspor BAL 15
11 Adana Demirspor ADA 15
12 Boluspor BOL 14
13 Samsunspor SAM 14
14 Erzurumspor ERZ 13
15 Eskisehirspor ESK 11
16 Denizlispor DEN 11
17 Manisaspor MAN 4
18 Gaziantepspor GAZ 2
grup 2
Sat 25 Kas
Eylül Belediye S.
11:00
Eyupspor
Tuzlaspor
11:30
Etimesgut
Hatayspor
11:30
Inegolspor
Pz 26 Kas
Mersin
11:30
Korfez FK
Kastamonuspor
11:30
Amedspor
Tokatspor
11:30
Sariyer
Keciorengucu
11:30
Sancaktepe
Bodrumspor
11:30
Menemen
Afjet Afyonspor
11:30
Bucaspor
Takım / Points
1 Hatayspor HAT 31
2 Afjet Afyonspor AAF 30
3 Keciorengucu KEC 29
4 Menemen Belediyespor MEN 29
5 4 Eylül Belediye Sivas 4EY 28
6 Inegolspor INE 22
7 Sancaktepe Belediye Istanbu SAN 20
8 Tokatspor TOK 20
9 Kastamonuspor KAS 19
 
10 Sariyer SAR 18
11 Amedspor DIY 17
12 Bucaspor BUC 13
13 Bodrumspor BOD 13
14 Etimesgut SEK 11
15 Eyupspor EYU 9
16 Tuzlaspor TUZ 7
17 Korfez FK KOR 5
18 Mersin MER 3
Liga Turca Sub 21
Cu 17 Kas
Beşiktaş Sub 21
2-0
Akhisar Belediye
Sat 18 Kas
Bursaspor Sub 21
1-0
Göztepe Sub 21
Torku Konyaspor
3-3
Antalyaspor
İstanbul
0-4
Galatasaray
Pz 19 Kas
Gençlerbirliği
1-1
Kayserispor
Trabzonspor
1-1
Osmanlıspor
Fenerbahçe
2-2
Sivasspor Sub 21
Alanyaspor Sub 21
2-0
Yeni Malatyaspor
Pt 20 Kas
Karabükspor
1-5
Kasımpaşa
Takım / Points
1 Bursaspor Sub 21 BUR 27
2 Beşiktaş Sub 21 BES 27
3 Galatasaray Sub 21 GAL 26
4 Fenerbahçe Sub 21 FEN 23
5 Kasımpaşa Sub 21 KAS 20
6 Osmanlıspor Sub 21 OSM 19
7 Torku Konyaspor Sub 21 TKO 18
8 İstanbul Başakşehir Sub 21 IBA 18
9 Trabzonspor Sub 21 TRA 17
 
10 Yeni Malatyaspor Sub 21 YMS 17
11 Gençlerbirliği Sub 21 GEN 14
12 Alanyaspor Sub 21 ALA 14
13 Antalyaspor Sub 21 ANT 14
14 Kayserispor Sub 21 KAY 12
15 Sivasspor Sub 21 SIV 10
16 Göztepe Sub 21 GOS 10
17 Karabükspor Sub 21 KAR 6
18 Akhisar Belediye Sub 21 ABE 5
UCL grup 1 »
Wed 22 Kas
18:00
CSKA Moskva
18:00
Benfica
Wed 22 Kas
20:45
Basel
20:45
Man. Utd
UCL grup 2 »
Wed 22 Kas
20:45
PSG
20:45
Celtic
Wed 22 Kas
20:45
Anderlecht
20:45
Bayern München
UCL grup 3 »
Wed 22 Kas
18:00
Qarabağ
18:00
Chelsea
Wed 22 Kas
20:45
Atlético
20:45
Roma
UCL grup 4 »
Wed 22 Kas
20:45
Juventus
20:45
Barcelona
Wed 22 Kas
20:45
Sporting CP
20:45
Olympiakos Piraeus
Primera Division »
Wed 22 Kas
23:15
River Plate
23:15
Unión Santa Fe
Uefa Youth League »
Copa Sudamericana »
Wed 22 Kas
01:15 Bitirdi
Libertad Asunción
1 - 0
Independiente BILGI
Uefa Youth League grup 1 »
Wed 22 Kas
12:00 Bitirdi
CSKA Moskva U19
2 - 0
Benfica U19 BILGI
Wed 22 Kas
16:00
Basel Sub-19
16:00
Man. United Sub-19
Uefa Youth League grup 2 »
Wed 22 Kas
14:00 Oynama 67'
PSG U19
0 - 0
Celtic Sub-19
Wed 22 Kas
16:00
Anderlecht Sub 19
16:00
Bayern München U19
Uefa Youth League grup 3 »
Wed 22 Kas
12:00 Bitirdi
Qarabağ Sub 19
1 - 3
Chelsea Sub 19 BILGI
Wed 22 Kas
14:00 Oynama 69'
Atlético U19
1 - 0
Roma Sub 19 Videolar
Uefa Youth League grup 4 »
Wed 22 Kas
16:00
Juventus U19
16:00
Barcelona Sub-19
Wed 22 Kas
15:00 Oynama 23'
Sporting Sub-19
0 - 0
Olympiakos U19
Copa MX Apertura »
Wed 22 Kas
04:06 Bitirdi
Pachuca
2 - 0
Atlante FC BILGI
Championship »
MLS »
Wed 22 Kas
02:00 Bitirdi
Columbus Crew
0 - 0
Toronto FC BILGI
Wed 22 Kas
03:30 Bitirdi
Houston Dynamo
0 - 2
Seattle Sounders BILGI
Friendly »
Wed 22 Kas
16:00
Niger Tornadoes
16:00
Kano Pillars
Wed 22 Kas
22:00
Vera
22:00
Cd Buzanada
Clausura Uruguay »
Wed 22 Kas
21:00
Fénix
21:00
Cerro CA
Wed 22 Kas
21:00
Sud América
21:00
Boston River
Wed 22 Kas
21:00
Juventud Piedras
21:00
Liverpool Montevideo
Wed 22 Kas
21:00
River Plate Monte.
21:00
Peñarol
FNL »
Wed 22 Kas
11:00 Bitirdi
Luch Vladivostok
4 - 2
Tyumen BILGI
Copa Lega Pro »
Wed 22 Kas
14:30 Yarım günlük
Renate
2 - 0
Giana Erminio
Wed 22 Kas
14:30 Yarım günlük
Bassano Virtus
0 - 0
Feralpisalò
Wed 22 Kas
14:30 Yarım günlük
Reggiana
1 - 2
Prato
Wed 22 Kas
18:30
Pontedera
18:30
AS Lucchese Libertas 1905
Wed 22 Kas
16:30
Viterbese
16:30
Teramo
Wed 22 Kas
20:30
Catania
20:30
Nuova Cosenza
Wed 22 Kas
20:30
Casertana
20:30
SS Sambenedettese Calcio
PSL »
Segunda División México »
Wed 22 Kas
22:00
Yalmakan
22:00
Orizaba
Serie D grup 1 »
Wed 22 Kas
14:30 Yarım günlük
Como
2 - 0
ASD OltrepòVoghera
Primera B Metro. »
Serie D grup 3 »
Wed 22 Kas
18:00
Union Feltre
18:00
Legnago Salus
Serie D grup 5 »
Wed 22 Kas
15:00 Oynama 25'
Albissola
1 - 0
USD Rignanese
Wed 22 Kas
15:00 Oynama 25'
Ligorna
2 - 0
Lavagnese
Torneo de Invierno »
Wed 22 Kas
22:00
Guadalupe
22:00
UCR
Wed 22 Kas
02:00 Bitirdi
Carmelita
0 - 1
CS Herediano BILGI
Regionalliga grup 2 »
Wed 22 Kas
19:00 Postponed
Germania Egestorf
19:00
Weiche Flensburg
Regionalliga grup 4 »
Wed 22 Kas
14:05 Oynama 51'
Lokomotive Leipzig
0 - 0
Chemie Leipzig
First League »
Wed 22 Kas
13:00 Bitirdi
FK Skopje
0 - 0
Shkupi BILGI
Transición Segunda Uruguay »
Wed 22 Kas
20:30
Cerro Largo
20:30
Rentistas
Wed 22 Kas
20:30
Canadian
20:30
Cerrito
Wed 22 Kas
20:30
Atenas
20:30
Tacuarembó FC
Wed 22 Kas
20:30
Oriental
20:30
Club Deportivo Maldonado
Wed 22 Kas
20:30
Progreso
20:30
Central Español FC
Wed 22 Kas
20:30
Villa Teresa
20:30
Miramar Misiones
Wed 22 Kas
20:30
Huracán FC
20:30
CSyD Villa Española
Superliga »
Wed 22 Kas
14:00 Oynama 63'
Vllaznia Shkodër
2 - 1
Lushnja
2. Division grup 2 »
Wed 22 Kas
15:00 Oynama 23'
Alaniya
0 - 0
Anzhi II
Wed 22 Kas
14:00 Oynama 68'
FC Krasnodar II
4 - 0
Kuban Krasnodar II

Follow BeSoccer on Facebook