Eredivisie »
Pz 21 Jan
14:30 Bitirdi
Willem II
1 - 1
Groningen BILGI
Pz 21 Jan
12:30 Bitirdi
Sparta Rotterdam
2 - 3
Excelsior BILGI
Pz 21 Jan
14:30 Bitirdi
Ajax
2 - 0
Feyenoord BILGI
Pz 21 Jan
16:45 Bitirdi
Heracles
1 - 2
PSV BILGI
Topklasse grup 2 »
Pz 21 Jan
14:00 Bitirdi
OJC Rosmalen
1 - 1
Dongen BILGI
Pz 21 Jan
14:00 Bitirdi
USV Hercules
2 - 1
HSC 21 BILGI
Pz 21 Jan
14:00 Bitirdi
HBS
2 - 2
De Graafschap II BILGI
Pz 21 Jan
14:30 Bitirdi
UNA Brinvast
1 - 0
Vitesse II BILGI
Pz 21 Jan
14:30 Bitirdi
OFC Oostzaan
2 - 2
JVC Cuijk BILGI
Pz 21 Jan
14:30 Bitirdi
EVV
1 - 2
Quick '20 BILGI
Pz 21 Jan
14:30
Be Quick 1887
14:30
ADO 20
Pz 21 Jan
14:00
De Meern
14:00
Blauw Geel '38
Hoofdklasse Zondag grup 1 »
Pz 21 Jan
14:00
DHC Delft
14:00
SDO Bussum
Pz 21 Jan
13:00
Leonidas
13:00
Alphense Boys
Pz 21 Jan
14:00
SJC Noordwijk
14:00
MSC
Pz 21 Jan
14:00
Hollandia
14:00
RKAVV
Pz 21 Jan
14:30
Achilles 29 II
14:30
Purmersteijn
Pz 21 Jan
14:00
Achilles 1894
14:00
RKHVV
Pz 21 Jan
14:00
De Bataven
14:00
VV Heerenveen
Pz 21 Jan
14:00
SWZ
14:00
Silvolde
Hoofdklasse Zondag grup 2 »
Pz 21 Jan
14:00
Vlissingen
14:00
Baronie
Pz 21 Jan
14:30
Den Bosch II
14:30
Juliana 31
Pz 21 Jan
14:30
Meerssen
14:30
RKSV Nuenen
Pz 21 Jan
14:30
Groene Ster
14:30
GOES
Pz 21 Jan
14:00
IFC
14:00
EHC Hoensbroek
Pz 21 Jan
14:30
Halsteren
14:30
BVC '12 Beek
Pz 21 Jan
14:30
Woezik
14:30
Gemert
Pz 21 Jan
14:00
UDI '19
14:00
OSS '20
Tweede Divisie »
Pz 21 Jan
14:30 Bitirdi
Lienden
1 - 0
De Treffers BILGI
Eredivisie
Cu 19 Jan
Utrecht
1-1
AZ Alkmaar
Sat 20 Jan
Roda JC
1-1
Twente 1965
PEC Zwolle
1-0
NAC Breda
ADO Den Haag
1-1
VVV Venlo
Vitesse
1-1
Heerenveen
Pz 21 Jan
Sparta Rotterdam
2-3
Excelsior
Willem II
1-1
Groningen
Ajax
2-0
Feyenoord
Heracles
1-2
PSV
Takım / Points
1 PSV PSV 49
2 Ajax AJA 44
3 AZ Alkmaar AZA 39
4 PEC Zwolle ZWO 36
5 Feyenoord FEY 32
6 Utrecht UTR 29
7 Vitesse VIT 28
8 ADO Den Haag ADO 27
9 Heerenveen SCH 24
 
10 Excelsior EXC 24
11 VVV Venlo VVV 23
12 Heracles HER 22
13 Groningen GRO 21
14 Willem II WIL 17
15 Twente 1965 TWE 16
16 NAC Breda NAC 16
17 Roda JC RJC 12
18 Sparta Rotterdam SPA 11
Eerste Divisie
Cu 19 Jan
Dordrecht
3-0
Fortuna Sittard
Emmen
2-1
RKC Waalwijk
Helmond Sport
1-4
FC Volendam
SC Telstar
4-1
FC Eindhoven
Almere City
3-2
NEC Nijmegen
FC Oss
2-0
Jong Utrecht
De Graafschap
2-3
Jong PSV
Go Ahead Eagles
3-1
MVV Maastricht
Pt 22 Jan
Jong Ajax
20:00
Cambuur
AZ II
20:00
Den Bosch
Takım / Points
1 Fortuna Sittard FOR 44
2 NEC Nijmegen NEC 43
3 Jong Ajax JON 39
4 SC Telstar TEL 37
5 Jong PSV PSV 34
6 Almere City ALM 33
7 FC Oss FCO 33
8 Emmen FCE 32
9 De Graafschap GRA 29
10 Den Bosch BOS 28
 
11 FC Eindhoven EIN 28
12 MVV Maastricht MVV 26
13 Cambuur BVO 26
14 Dordrecht FCD 25
15 Go Ahead Eagles GAE 23
16 FC Volendam VOL 23
17 RKC Waalwijk RKC 22
18 Helmond Sport HEL 19
19 AZ II ALK 16
20 Jong Utrecht JUT 10
grup 1
Sat 20 Jan
Capelle
1-2
ASWH
VVOG
1-0
DOVO
Spijkenisse
1-2
Almere City II
Scheveningen
2-1
ACV
Harkemase Boys
14:30
DVS .33
Groningen II
9-0
Magreb 90
Spakenburg
1-2
ODIN .59
Quick Boys
7-0
ONS Sneek
Jong Twente
4-0
Volendam II
Takım / Points
1 Spakenburg SPA 40
2 Almere City II ALM 39
3 Quick Boys QUI 34
4 Groningen II GRO 32
5 DVS .33 DVS 29
6 DOVO DOV 27
7 VVOG VVO 27
8 Harkemase Boys HAR 25
9 ASWH ASW 25
 
10 Scheveningen SCH 25
11 Jong Twente TWE 24
12 ODIN .59 ODI 24
13 Volendam II VOL 20
14 ONS Sneek ONS 19
15 Capelle CAP 15
16 Spijkenisse SPI 14
17 ACV ACV 14
18 Magreb 90 MAG 6
grup 2
Sat 20 Jan
Westlandia
2-2
HV & CV Quick
Pz 21 Jan
OJC Rosmalen
1-1
Dongen
USV Hercules
2-1
HSC 21
HBS
2-2
De Graafschap II
De Meern
14:00
Blauw Geel '38
UNA Brinvast
1-0
Vitesse II
OFC Oostzaan
2-2
JVC Cuijk
EVV
1-2
Quick '20
Be Quick 1887
14:30
ADO 20
Takım / Points
1 UNA Brinvast UNA 41
2 Vitesse II VIT 37
3 HV & CV Quick QUI 32
4 OFC Oostzaan OOS 28
5 ADO 20 ADO 28
6 OJC Rosmalen OJC 28
7 JVC Cuijk JVC 28
8 Dongen DON 25
9 Blauw Geel '38 BLA 24
 
10 EVV EVV 24
11 USV Hercules USV 21
12 Westlandia WES 21
13 HSC 21 HSC 20
14 HBS HBS 17
15 De Graafschap II GRA 14
16 Be Quick 1887 BEQ 12
17 De Meern DEM 12
18 Quick '20 QUI 10
grup 1
Sat 20 Jan
S Gravenzande SV
1-2
Achilles Veen
Swift
2-0
RVVH
Hoek
1-0
AFC II
Argon
0-2
Smitshoek
Rijsoord
1-8
Noordwijk
SteDoCo
5-2
Nootdorp
Jodan Boys
2-2
Zwaluwen
Ter Leede
0-3
Rijnvogels
Takım / Points
1 Noordwijk NOO 37
2 Ter Leede TER 32
3 SteDoCo STE 31
4 Achilles Veen ACH 28
5 Hoek HOE 24
6 S Gravenzande SV FCS 23
7 Jodan Boys JOD 22
8 Rijnvogels RIJ 21
 
9 Swift SWI 20
10 Rijsoord RIJ 20
11 Nootdorp NOO 19
12 Zwaluwen ZWA 17
13 Smitshoek SMI 16
14 AFC II AFC 15
15 RVVH RVV 13
16 Argon ARG 6
grup 1
Pz 21 Jan
Leonidas
13:00
Alphense Boys
DHC Delft
14:00
SDO Bussum
SJC Noordwijk
14:00
MSC
Hollandia
14:00
RKAVV
Achilles 1894
14:00
RKHVV
De Bataven
14:00
VV Heerenveen
SWZ
14:00
Silvolde
Achilles 29 II
14:30
Purmersteijn
Takım / Points
1 SJC Noordwijk SJC 29
2 Achilles 1894 ACH 28
3 Hollandia HOL 24
4 Silvolde SIL 23
5 Leonidas LEO 22
6 MSC MSC 20
7 Alphense Boys ALP 20
8 SDO Bussum SDO 19
 
9 Purmersteijn PUR 18
10 RKAVV RKA 16
11 De Bataven DEB 16
12 DHC Delft DEL 16
13 VV Heerenveen VVH 14
14 SWZ SWZ 13
15 RKHVV RKH 11
16 Achilles 29 II ACH 10
grup 2
Sat 20 Jan
AZSV
14:30
Door Fusie Sterk
Huizen
0-0
Staphorst
SDC Putten
2-0
Excelsior .31
Berkum
1-2
Ajax Amateurs
Eemdijk
1-0
Sparta Nijkerk
NSC
2-1
Zuidvogels
HZVV
0-0
Genemuiden
Urk
5-1
Apeldoorn CSV
Takım / Points
1 Genemuiden GEN 31
2 Ajax Amateurs AJA 26
3 Excelsior .31 EXC 26
4 Staphorst STA 25
5 SDC Putten SDC 24
6 Door Fusie Sterk DFS 23
7 Eemdijk EEM 23
8 Berkum BER 21
 
9 HZVV HZV 19
10 Urk URK 18
11 AZSV AZS 17
12 Apeldoorn CSV APE 16
13 Sparta Nijkerk SPA 14
14 NSC NSC 14
15 Zuidvogels ZUI 13
16 Huizen HUI 8
grup 2
Pz 21 Jan
Vlissingen
14:00
Baronie
IFC
14:00
EHC Hoensbroek
UDI '19
14:00
OSS '20
Den Bosch II
14:30
Juliana 31
Meerssen
14:30
RKSV Nuenen
Groene Ster
14:30
GOES
Halsteren
14:30
BVC '12 Beek
Woezik
14:30
Gemert
Takım / Points
1 OSS '20	OSS 30
2 Gemert GEM 29
3 Halsteren HAL 24
4 EHC Hoensbroek EHC 23
5 Groene Ster GRO 23
6 GOES GOE 23
7 Vlissingen VLI 22
8 Den Bosch II DBI 21
 
9 Meerssen MEE 21
10 RKSV Nuenen NUE 20
11 UDI '19 UDI 19
12 IFC IFC 17
13 BVC '12 Beek BVC 13
14 Baronie BAR 12
15 Juliana 31 JUL 9
16 Woezik WOE 8
grup 1
Sat 27 Jan
CSW
14:30
Forum Sport
Breukelen
14:30
WV-HEDW
Te Werve
14:30
ARC Alphense
Vitesse Delft
14:30
Sportlust 46
RKAV Volendam
14:30
Zwaluwen .30
Westlandia B
14:30
Marken
Xerxes DZB
14:30
Aalsmeer
Takım / Points
1 ARC Alphense ARC 28
2 Sportlust 46 SPO 26
3 RKAV Volendam VOL 25
4 Forum Sport FSP 25
5 Xerxes DZB XER 23
6 Aalsmeer AAL 21
7 Westlandia B WES 16
 
8 WV-HEDW HED 15
9 CSW CSW 15
10 Zwaluwen .30 ZWA 14
11 Te Werve TEW 10
12 Breukelen BRE 8
13 Vitesse Delft VIT 4
14 Marken MAR 2

Follow BeSoccer on Facebook